Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie  z siedzibą w Świdniku

III Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Karnych

Siedziba:
Sąd Rejonowy Lublin - Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku 
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18, 21-040 Świdnik


Sekretariat Zespołu
Ewa Pietrzela
parter, pok. 58,
tel.: 81 464 89 30
e-mail: zk3@lublin-wschod.sr.gov.pl


Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek 7.30 - 18.00
wtorek-piątek 7.30-15.30 


Kierownik Zespołu
Piotr Izdebski,
dni dyżurów: poniedziałek, środa, czwartek;
parter, pok. 56,
tel.: 81 464 88 68, e-mail: piotr.izdebski@lublin-wschod.sr.gov.pl


Kuratorzy zawodowi dla dorosłych: 

  1. Iwona Adamczyk, dni dyżurów: wtorek, piątek;
    II piętro, pok. 201, tel.: 81 464 89 29,
    e-mail: iwona.adamczyk@lublin-wschod.sr.gov.pl
  2. Grażyna Bartkiewicz, dni dyżurów: środa, piątek;
    parter, pok. 72, tel.: 81 464 89 28,
    e-mail: grazyna.bartkiewicz@lublin-wschod.sr.gov.pl
  3. Renata Ćwiczyńska, dni dyżurów: wtorek, czwartek;
    parter, pok. 72, tel.: 81 464 89 28,
    e-mail: renata.cwiczynska@lublin-wschod.sr.gov.pl
  4. Katarzyna Kot, dni dyżurów: środa, piątek;
    II piętro, pok. 201, tel.: 81 464 89 58,
    e-mail: katarzyna.kot@lublin-wschod.sr.gov.pl
  5. Maciej Michaluk, dni dyżurów: poniedziałek, środa;
    II piętro, pok. 224, tel.: 81 464 87 29,
    e-mail: maciej.michaluk@lublin-wschod.sr.gov.pl
  6. Anna Sawicka, dni dyżurów: poniedziałek, czwartek;
    II piętro, pok. 223, tel.: 81 464 88 92,
    e-mail: anna.sawicka@lublin-wschod.sr.gov.pl
  7. Monika Skiba, dni dyżurów: wtorek, czwartek;
    II piętro, pok. 224, tel.: 81 46 48 894,
    e-mail: monika.skiba@lublin-wschod.sr.gov.pl
  8. Joanna Werpachowska-Czuchryta, dni dyżurów: wtorek, piątek;
    II piętro, pok. 223, tel.: 81 464 88 92,
    e-mail: joanna.werpachowska-czuchryta@lublin-wschod.sr.gov.pl

Metadane

Data wytworzenia : 18.01.2016
Data publikacji : 22.04.2022
Podmiot udostępniający informację:
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Piotr Izdebski
Osoba udostępniająca informację:
Grzegorz Piwowarski

Opcje strony

do góry