Biuletyn Informacji Publicznej Komunikat o udziale Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku w programie praktyk w administracji rządowej w 2015 roku - Praktyki studenckie - Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie

Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie
Ostatnia aktualizacja strony: 10.12.2018, 14:06

Praktyki studenckie

Komunikat o udziale Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku w programie praktyk w administracji rządowej w 2015 roku

Uczestniczymy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie http://oferty.praca.gov.pl.

Zapraszamy uczelnie i studentów do zapoznania się z naszą ofertą. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych. Szczegółowe informacje o programie praktyk w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód  w Lublinie z siedzibą w Świdniku, można uzyskać pod numerem telefonu 81 4648757 oraz adresem mailowym praktyki.srlublin-wschod@lublin-wschod.sr.gov.pl.

Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2015 r. są dostępne na stronie http://bip.kprm.gov.pl/kpr/praktyki-studenckie-w-a/3045,Praktyki-studenckie-w-administracji-rzadowej.html.

Metadane

Data wytworzenia : 30.06.2015
Data publikacji : 30.06.2015
Podmiot udostępniający informację:
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Ireneusz Poniewozik
Osoba udostępniająca informację:
Ireneusz Poniewozik
©2010-2018 Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie.